Kas ripsmepikendusi saab ise panna?


Ei. Ainult professionaalne ripsmetehnik võib garanteerida Teile õige tulemuse. Ripsmed, mis on paigaldatud ise või mitte ripsmetehniku poolt, võivad põhjustada silmapõletikku, ripsmete üksteise külge kinnikleepumist ja nende ebaloomulikku välimust.


Kas püsiripsmeid võib värvida?


Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Loomulikult, kui Teil tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või, mis on spetsiaalselt väljatöötatud ripsmete püsipikendustele. Tavaline ripsmetušš sisaldab õlisid, mis võib liimi lahti sulatada ja põhjustada ripsmepikenduste lahtimineku.Muretsege endale kvaliteetne ripsmekamm.


Kas ripsmepikendused seavad ka mingeid piiranguid?


Ripsmepikendused ei sea Teile mingeid piiranguid. Võite sportida, ujuda, viibida solaariumis jne...kõik on lubatud. Kuid tuleb meeles pidada, et mida vähem ripsmeid füüsiliselt mõjutada, seda paremini nad püsivad.


Kas läätsede kandmisel võib paigaldada ripsmete püsipikendusi?


Loomulikult võib, meditsiinilisi vastunäidustusi sellele pole. Kuigi peab olema ettevaatlik ja mitte puutuda ripsmeid, kui paigaldate või eemaldate läätsed.


Kuidas hoolitseda koduselt oma ripsmete eest?


Kindlasti peab kasutama meigi eemaldamisel õlivaba kosmeetikat. Samuti oleks soovitav vältida õlirikaste kreemide sattumist otse ripsmetele. Samuti ei ole esimese 24 tunni jooksul peale paigaldamist soovitav minna sauna ja ripsmeid märjaks teha. Ripsmeid ei tohiks kindlasti mehaaniliselt koolutada ja silmi hõõruda.


Kas ripsmepikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?


Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.


Kas ripsmete püsipikendusi võib koolutada?


Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Pärast paigaldamist võib murduda liimi ühenduskoht. Ripsmetel on juba algselt kerge kaarduvus.