Uue, täiustatud tehnoloogia abil ühendatakse kunstripsmed naturaalsete ripsmetega ühekaupa, umbes 0,1-0,2 mm kaugusele nahapinnast. Tänu sellele pääseb hapnik ripsmejuureni ja tagab naturaalripsmete loomuliku liikuvuse ja kasvutsükli.

Ripsmeid jagatakse nii pikkuse (8-15 mm) kui ka paksuse (0,10-0,25 mm) järgi. Ripsmetehnik valib ripsmete pikkuse igale kliendile individuaalselt, olenevalt kliendi ripsmete seisukorrast, silma kujust, kliendi eelistustest ja situatsioonist (kas igapäevaseks või pidulikumaks juhuks). 
Ripsmete püsipikendamist kombineeritakse erinevate pikkustega – silma sisenurkadesse paigaldatakse tavaliselt kõige lühemad, silma keskossa keskmised ja silma välisnurkadesse pikemad – nii nad näevad välja kõige loomulikumad ja see stiil on alati perfektne ja muljetavaldav. Ripsmepikenduste kinnitamine ripsmekarva külge toimub spetsiaalse musta molekulaarliimi abil, mis tagab püsiva kinnituse kuni 2 kuuks. Pikendamine on valutu ja tervisele ohutu.


Ripsmete püsipikendamise protseduur koosneb järgmistest etappidest:
• Silmadelt eemaldatakse kogu meik
• Kantakse pärisripsmetele eelhooldusvahendit, kuivatatakse ja kammitakse ripsmed
• Valitakse välja sobiva pikkuse ja paksusega ripsmed
• Liimitakse ripsmepikendused ühekaupa spetsiaalse ripsmeliimi abil päris ripsmekarva külge
Ripsmete püsipikendamise protseduuri soovitatakse teha ainult professionaalse ripsmetehniku käe all.

Protseduuri kestus 1,5-2 tundi.

Meelespea enne ripsmete pikendamist

· Kui Teie loomulikud ripsmed on heledad, on soovitav paar päeva enne ripsmete pikendamist naturaalsed ripsmed keemiliselt mustaks värvida.

· Ripsmepikendused vajavad väga õrna kohtlemist ja regulaarset järelhooldust iga 2-4 nädala möödudes.

· Ripsmed peavad olema ennem paigaldusse tulekut täiesti puhtad(väga korralikult peab olema eemaldatud ripsmetušš ja muu kosmeetika ripsmetel)